Пам’ять та наслідки: у Нідерландах відбудеться симпозіум, присвячений збиттю боїнга 777 рейсу МН17

Міжнародний симпозіум «П’ять років після збиття МН17» відбудеться у Ньювегейні (Нідерланди) 16 липня, передає Укрінформ.

Організатор заходу – фонд «Авіакатастрофа», який складається із родичів загиблих внаслідок трагедії. Серед тем для обговорення такі питання, як вплив трагедії на суспільство в цілому та родичів загиблих зокрема, безпека повітряного простору та політичні наслідки катастрофи.

На подію запрошені генеральний прокурор Нідерландів Фред Вестербек та голова кримінального відділення національної поліції Нідерландів Вільберт Поллісен. З міжнародних представників очікують засновника міжнародної групи журналістів-розслідувачів Bellingcat Еліота Гіґґінса.

Пасажирський боїнг 777 «Малазійських авіаліній» був збитий зенітно-ракетним комплексом «Бук», який належить російським збройним силам, 17 липня на окупованому Донбасі. Літак виконував рейс Амстердам-Куала-Лумпур, усі 298 людей (283 пасажири та 15 членів екіпажу) загинули. У травні 2018 року Австралія та Нідерланди висунули Росії офіційні звинувачення у причетності до катастрофи.

Читайте також: «Зустрічі на найвищому рівні мають бути добре підготовлені, а в Україні має бути остаточно сформований уряд», – Путін відповів на пропозицію Зеленського».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини