Палац правосуддя чи корупційне гніздо – хто і чому гальмує справу Шпаків?

29.03.2019 14:55

Суди у справі сумнозвісної родини Шпаків постійно переносять. У відповідь на запит «СтопКору» САП повідомила, що наразі судом за майже трирічний строк розгляду справи допитано лише одного свідка. Чому затягуються суди? Довідувалась журналіст «СтопКору» Дарія Довженко.

Як виявилось, усе дуже просто, оскільки й суддя в цій справі дуже одіозний – Володимир Миколайович Карабань. Він за часів Януковича прославився тим, що виконував політичні замовлення і він був одним із суддів, які виносили рішення проти євромайданівців. На нього було вже декілька десятків дисциплінарних проваджень, але за паном суддею є, скоріше за все, хтось при владі й сьогодні.

Тим часом життя Шпаків, як і раніше, розкішне та розмірене. Щоправда, деяке майно довелося переписати на родичів.

Наприклад, будинок у с. Гатне, за інсайдерською інформацією, був подарований неповнолітньому онуку. А ще один новенький будиночок у с. Віта-Поштова належить невістці Василя Федоровича.

Скільки коштує таке майно і скільки часу потрібно заробляти на подібні маєтки чесною працею – питання риторичне.

«Ми підозрюємо, що справа затягується не просто так. Але ми хочемо, щоб винна особа була покарана і притягнута до відповідальності. Тому ми слідкуємо і робимо усе, щоб справа дійшла свого логічного завершення», - коментує правозахисник ГО «Стоп корупції» Костянтин Варшавський.

Тож команда «СтопКору» і надалі стежитиме за цією справою. Нові подробиці – зовсім скоро!

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X