padalko marichka

Падалко Марічка


Падалко Марічка Володимирівна

Українська телеведуча, ведуча ТСН на каналі 1+1.

Вік: 45 років

Народилася в Україні, в місті Київ.

Освіта:

За освітою лінгвістка, 1998 року закінчила Київський лінгвістичний університет за спеціальністю англійська та німецька мови.

Будучи студенткою, за програмою обміну Уряду США (Freedom Support Act) встигла повчитися на факультеті журналістики Університету штату Флорида. Там у місцевій газеті й отримала свій перший журналістський досвід.

1999 року провела кілька місяців стажування в Українській службі BBC у Лондоні. У жовтні 1999 року вперше потрапила на телебачення.

Кар'єра:

На телебачення потрапила випадково, в цьому їй допомагала олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва. 1996 року Марія дивилась Олімпіаду в Атланті, де слідкувала за виступами Подкопаєвої. Випадково Підкопаєва та Падалко переїхали жити до одного будинку, де вони познайомились.

Одного разу до Подкопаєвої приїхали телевізійники з «Першого національного» і Падалко познайомилась з ними. Вона на той час мала доступ до інтернету та володіла англійською, тому могла отримувати інформацію, наприклад, про матчі Ліги чемпіонів, раніше, ніж телевізійники через телетайп. Так, Падалко почала телефонувати журналістам та диктувати рахунки з інтернету. Потім пішла на практику у програму «Світ спорту» і після вирішила залишитись на телебаченні.

Працює на каналі 1+1 з 26 червня 2002 року. Спочатку працювала ведучою спортивних новин «Проспорт». З 2006 року — ведуча ТСН. З Юрієм Горбуновим вела недільну ранкову програму «Сніданок+», що була в ефірі у 2006—2008 роках. 2009—2010 року була ведучою ранкового шоу «Сніданок з 1+1». Пізніше вела рубрику «Матусин щоденник» у цій програмі.

З 3 травня 2012 року веде випуски ТСН в рамках ранкового шоу «Сніданок з 1+1». Спочатку з Мариною Леончук, потім з Єгором Гордєєвим, згодом з зі Святославом Гринчуком. Також є ведучою програми «Марічкин кінозал», де розповідає дітям про мультфільми. 2009 року брала участь у танцювальному шоу «Танцюю для тебе».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!