Озброєні та небезпечні: поліція оточила готель, у якому зупинились тітушки рейдера Грибова

17.10.2018 11:36

Поліція оточила готель у Глухові, де зупинились так звані тітушки, які були задіяні у рейдерському захопленні «Росток-Холдинг». За даними правоохоронців, група молодиків небезпечна та озброєна. Про це з місця події повідомляють активісти «Стоп корупції».

«За словами керівника операції, на «102» надійшов виклик про групу озброєних осіб у готелі. З будівлі нікого не випускають і не впускають. Як нам вдалось з’ясувати, йдеться про тих молодиків, які днями спільно з ДСО блокували збір урожаю на полях «Росток-Холдинг». За нашими даними, тітушок та держохорону найняв комерсант Яків Грибов. Рейдер, який накинув оком на агропідприємство», – зазначають активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, днями представники ДСО спільно з так званими тітушками блокували збір урожаю на полях «Росток-Холдинг». Про це з місця події повідомляли активісти «Стоп корупції», які слідкували за конфліктом. За словами очевидців, ДСО працює на замовлення організатора атаки на агрохолдинг  – Якова Грибова.

При цьому у прокуратурі Харківщини у коментарі нашим колегам з «Громадського радіо» заперечили блокування підприємств групи та відкинули звинувачення на свою адресу щодо паралізації роботи агрокомпанії.

«Жодним чином діяльність підприємства не блокується, накладено арешт лише на відчуження майна, тобто якщо вони хочуть збирати урожай з полів, нехай роблять це далі. Ніхто не забороняє проводити свою діяльність», – зазначила речниця відомства.

Додамо, що до складу агрохолдингу входять 17 підприємств. Яків Грибов з 2009 по 2013 роки нібито виступав інвестором у спільному проекті під назвою «Зернотрейдинг» із директором компанії та начебто вклав гроші у розвиток бізнес-структури. Про це він написав у заяві до правоохоронних органів і звинувачує представника фірми у привласненні понад 21 мільйона доларів.

Після цієї заяви на підприємствах «Росток-Холдинг» почались масові обшуки з виїмкою документів, арешт майна, посівів та зерна. Фактично робота агропідприємств паралізована, без заробітної плати можуть залишитись 2 тисячі працівників, через арешт земельних ділянок та зерна зупиниться розрахунок із власниками паїв. Під загрозою виконання договорів перед вітчизняними та іноземними компаніями, через збій в роботі одного з лідерів ринку може зрости ціна на зернові для всієї країни.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини