«Оціни свого кандидата» – громадські активісти проводять анкетування серед виборців на Чернігівщині

11.07.2019 17:13

Виконує свої обіцянки чи ошукує, «засвітився» у корупційному скандалі чи з чистою совістю. На Чернігівщині активісти ініціативи «Стоп політичній корупції» пропонують виборцям оцінити кандидатів, які балотуються у ВР від 210 виборчого округу. Там у парламент ідуть 19 кандидатів.

Раніше проектом «Стоп політичній корупції» було оголошено громадський моніторинг округу №210

В анкеті, які поширюють серед виборців, запитання для визначення доброчесності і відповідності потенційних або уже бувалих політиків низці критеріїв.
Результати громадського моніторингу активісти «Стоп політичній корупції» оприлюднять у ЗМІ.

Нагадаємо, що округ опинився під прискіпливою увагою активістів ініціативи після низки порушень виборчого законодавства. В окрузі були зафіксовані факти підкупу виборців, а також напад на журналістів «СтопКору» з боку представника штабу кандидата Бориса Приходька.

Додамо, що в рамках громадської ініціативи "Стоп політичній корупції" команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Раніше ми писали: «Лантухи у вільному польоті: активіст із Львівщини розповів як в ОВК №118 скидають мішки з бюлетенями з балкону».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини