Оточили район та встановили блок-пости: окупанти розшукують кримських татар (ФОТО)

Спецслужби країни-окупанта повністю оточили мікрорайон Кукурудзяне поле селища Строганівка в Сімферополі. Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк.

Всього, повідомляють активісти, спецслужбовці країни-агресора провели «слідчі заходи» за 35 адресами, де проживають кримські татари.

Станом на 14:00 за київським часом відомо про 20 затриманих кримських татар. Трьох з них звинувачують у частина 1 статті 205.5 КК РФ (Організація діяльності терористичної організації і участь в діяльності такої організації) - Різе Ізетову, Аліма Керимову і Фархаду Базарова (організація осередку «Хізб ут-Тахрір»). Решту - у частина 2 тієї ж статті (участь у терористичній організації).

Нагадаємо, вчора, 26 березня, поблизу контрольного пункту в'їзду-виїзду "Каланчак" були затримані двоє активістів ГО “Кримська солідарність” Ремзі Бекіров та Руслан Сулейманов.

В організації нагадали, що в лютому 2017 року обох активістів затримали біля будинку Марлена Мустафаєва і засудили до адміністративного арешту за нібито несанкціонований мітинг.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини