Освітянські боси «не помітили» скандалу щодо фальсифікації ЗНО

14.11.2019 12:00

Корупційний скандал з підробкою балів ЗНО: відтоді минуло три роки, та чи зрушила справа з мертвої точки? За словами працівників ГПУ, вони надсилали у навчальні заклади списки як потерпілих, так і тих, хто вступив за завищеними результатами. Тож як відреагували університети на повідомлення Генпрокуратури? За відповідями знімальна група «СтопКору» вирушила до топових вишів Києва.

Київський політехнічний інститут. За інформацією ГПУ, протягом 2014-15 років сюди вступило десятеро студентів із завищеними результатами. Вони були відраховані з навчального закладу, проте не все так просто.

Студенти та їхні батьки звернулися з позовом до суду про визнання такого наказу незаконним та поновлення на навчанні. Судами різних інстанцій, зокрема й касаційної, позовні вимоги було задоволено.

Зафіксовано близько 170 абітурієнтів з підробленими результатами

Національний авіаційний університет. Тут, за нашими даними, мало навчатися четверо студентів. Але у ректораті не змогли згадати про цю історію. Та ж сама ситуація і з іншими вишами.

Та ще один лист із поясненнями нам надійшов і від Національного медичного університету імені Богомольця. З 14-ти студентів, які потрапили за завищеними балами, дев’ятеро й досі продовжує навчання у виші.

Та ось цікава деталь: в університеті запевняють, що не отримували жодного повідомлення від Генпрокуратури щодо цієї справи. Тож і не дивно, що дехто з тих студентів і досі продовжує навчання у вишах.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X