“Особливий статус”: заступник міністра повідомив, яких журналістів захищатиме держава

24.01.2020 15:32

Законопроєкт про протидію дезінформації викликав гучну хвилю обговорень у суспільстві. Представники ЗМІ та журналісти обурені, а його розробники запевняють що все «зовсім не так, як здається». 24 січня журналіст «СтопКору» Артем Поліковський відвідав міжнародну конференцію «Саморегулювання ЗМІ VS Регулювання» від координатора проєктів ОБСЄ в Україні. На конференції підіймалися питання щодо того, що очікує медійників з ухваленням нововведень.

 

Фото: "СтопКор"

 

На конференції був присутній перший заступник міністра культури, молоді та спорту України Анатолій Максимчук, який повідомив, що держава захищатиме тільки тих журналістів, які входитимуть до офіційної Асоціації. Фактично, усі «непрофесійні» журналісти будуть позбавлені захисту.

«Ми цим законом маємо захищати тільки тих журналістів, які ризикують життям. Тим самим нічим не обмежуємо всіх інших», – інформує пан заступник міністраз.

Крім того, він запевнив що в країні панує «інформаційний безлад», а ЗМІ тільки дезінформують суспільство щодо нового закону.

«Законопроєкт не ідеальний, ми з цим згодні. Ми його будемо коригувати, і для цього потрібна допомога суспільства. Всі санкції створені для превенції, адже чесних журналістів не поважають. Ми дуже раді, що питання щодо закону про дезінформацію підняло таку бурю обговорень в суспільстві. Зараз обговорюють ті теми, про які раніше всі мовчали або підіймали їх в якихось вузьких колах. Ми сподіваємося, що зможемо провести відкритий діалог, тому що людям важлива правдива інформація. У нашій країні стався, як називають в Європі, інформаційний безлад. Міністерство запрошує всіх до об'єктивної дискусії, адже більшість видань вже створило дезінформацію навколо закону про протидію дезінформації», – повідомив він.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X