Ощадбанк і ПриватБанк закрили сотні відділень

09.05.2021 10:45

В Україні з 1 січня 2020-го до квітня 2021-го кількість відділень банків скоротилася з 8002 до 7073. Серед лідерів по закриттю – Ощадбанк і ПриватБанк. При цьому більш дрібні фінансові установи навпаки, збільшують число відділень, повідомляє "Обозреватель". Про це йдеться в опублікованих на офіційному сайті НБУ даних, передає "Курс України".

pryvatbank
Фото: приватбанк

Так, з січня минулого року Ощадбак скоротив кількість відділень з 2327 до 1797, а "Приват" – з 1928 до 1684. Водночас банк ПУМБ збільшив – з 208 до 233, а Укрзагбанк – з 250 до 270.

Така тенденція пов'язана з розвитком фінансових сервісів, мобільних додатків. Для отримання кредиту, оплати комунальних послуг, оформлення різних послуг вже не потрібно йти в банківське відділення, досить встановити додаток банку на мобільний телефон.

З іншого боку, деякі операції вимагають особистої верифікації (підтвердження особи). Наприклад, для відкриття першого рахунку в банку необхідно прийти в його відділення з паспортом і кодом. У зв'язку з цим невеликі банки, які все ще не мають поширену мережу відділень, навпаки – збільшують своє представництво в невеликих населених пунктах.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Нацбанк виключив з держреєстру фінустанов дев’ять компаній.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини