“Ось тебе і знайшли” – головний редактор TVi, якому спалили автівку, почав отримувати погрози

12.05.2019 14:56

Володимир Єгоров, головний редактор телеканалу TVi, якому в ніч з 11 на 12 травня спалили автівку, опублікував на своїй сторінці скріншот листування з погрозами. "Ось і знайшли тебе ті, кому ти нага... Думай - те", - йдеться у цьому повідомленні.

Нагадаємо, у Києві в ніч на неділю стався підпал автомобіля головного редактора телеканалу ТВі Володимира Єгорова. Він пов'язує це зі своєю професійною діяльністю.

За словами потерпілого, займання сталося приблизно о 4.25 неділі. Сусіди почули хлопок у дворі. Кажуть, було схоже на те, як пляшка розірвалася. Одна з сусідок бачила згорток під машиною.

"Поджог в воскресенье в 4-30. Подло, тайком, не по-мужски. Пожарные и полиция свою работу сделали, спасибо, приехали оперативно. Машина восстановлению не подлежит" - написав Володимр у мережі Фейсбук.

Співробітники ДСНС передали матеріали про підпал автомобіля головного редактора телеканалу ТВі Володимира Єгорова в поліцію. Слідчо-оперативна група взяла матеріали на експертизу, проте стаття, за якою має бути порушена кримінальна справа, наразі невідома.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X