Оркестр, труна та похоронні вінки: активісти під НБУ “ховали” банківську систему (відео)

26 листопада активісти принесли під стіни НБУ труну та похоронні вінки. У такий спосіб вони "ховали" злочинну банківську систему. Дійство відбулося в рамках акції "Зупинимо корупцію в НБУ", яка триває вже третій тиждень.

 

 

Труна для банківської системи
Фото: СтопКор

 

Протестувальники вимагають, щоби керівників Нацбанку в особі Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової притягли до відповідальності за корупційні схеми. Серед гасел: "Смолій, не грабуй народ", "Очистити злочинне керівництво НБУ", "Банківська система НБУ – економічний геноцид українців".

Як повідомлялось раніше, сумнозвісний очільник Національного банку України Яків Смолій набрехав у деклараціях на 18 мільйонів гривень та дерибанив держбюджет під дахом НБУ, про що свідчать висновки Рахункової палати з огляду на витрати держустанови за 2018 рік.

 

Ілюстрація: СтопКор

 

Зазначимо, що за даними "СтопКору", слідчі Державного бюро розслідувань здійснюють досудове розслідування злочинів, вчинених головою Національного банку України Яковом Смолієм, його першим заступником та заступником. Крім того, Шевченківський районний суд Києва зобов'язав слідчого ГУ СБУ внести відомості до ЄРДР про кримінальне правопорушення (державну зраду) керівництвом Нацбанку. Подробиці про це читайте скоро на сайті.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини