Оркестр і смерть з косою: учасники фіскального майдану зайшли до керівництва ДФС

18.04.2019 12:39
Оркестр і смерть з косою: учасники фіскального майдану зайшли до керівництва ДФС

Керівництво ДФС третій день не реагує на вимоги учасників фіскального майдану. Організатори безстрокової акції вирішили зайти всередину будівлі та з'ясувати, чому їх ігнорують. Зробили це в оригінальний спосіб – під оркестр та у супроводі смерті з косою, яка символізує кошмари підприємців та знищення бізнесу.

Безстрокову акцію протесту почали після сфабрикованої справи проти страхової компанії "Арсенал Страхування" три дні тому. Намети та польову кухню встановили по вулиці Львівській, 8 під офісом ДФС України.

Організатори акції вимагають негайно виконати рішення Шевченківського суду від 12.04.19 та повернути все награбоване злочинним шляхом у контрагентів страхової компанії. (Повернення награбованого – публічно – у присутності правозахисників та адвокатів – у наметі).

А також закликають в.о. Голови ДФС підписати наказ про відсторонення Чапічадзе та Замятіна від посад та провести службове розслідування. Саме ці співробітники слідчого управління ДФС через фальшиве провадження протягом 34 годин в офісі страхової проводили обшук.

Працівники страхової перебували без їжі та сну. Їх тримали заручниках під виглядом обшуків. Серед утримуваних
були вагітні жінки. Одну з жертв катування терміново госпіталізувала "швидка".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X