Оркестр і смерть з косою: учасники фіскального майдану зайшли до керівництва ДФС

18.04.2019 12:39

Керівництво ДФС третій день не реагує на вимоги учасників фіскального майдану. Організатори безстрокової акції вирішили зайти всередину будівлі та з'ясувати, чому їх ігнорують. Зробили це в оригінальний спосіб – під оркестр та у супроводі смерті з косою, яка символізує кошмари підприємців та знищення бізнесу.

Безстрокову акцію протесту почали після сфабрикованої справи проти страхової компанії "Арсенал Страхування" три дні тому. Намети та польову кухню встановили по вулиці Львівській, 8 під офісом ДФС України.

Організатори акції вимагають негайно виконати рішення Шевченківського суду від 12.04.19 та повернути все награбоване злочинним шляхом у контрагентів страхової компанії. (Повернення награбованого – публічно – у присутності правозахисників та адвокатів – у наметі).

А також закликають в.о. Голови ДФС підписати наказ про відсторонення Чапічадзе та Замятіна від посад та провести службове розслідування. Саме ці співробітники слідчого управління ДФС через фальшиве провадження протягом 34 годин в офісі страхової проводили обшук.

Працівники страхової перебували без їжі та сну. Їх тримали заручниках під виглядом обшуків. Серед утримуваних
були вагітні жінки. Одну з жертв катування терміново госпіталізувала "швидка".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X