Опитування: явка на виборах знизиться на 20% через пандемію

За даними опитування Соціологічної групи “Рейтинг”, загострення ситуації з пандемією коронавірусу COVID-19 може знизити явку на виборах 25 жовтня з 60% до 50%.

Фото: EPA/TATYANA ZENKOVICH

Про це пише РБК-Україна.

У разі загострення ситуації з коронавірусом готовність взяти участь у виборах підтвердили 51%, ще 21% вагаються (50/50), 9% - можливо прийдуть на дільниці, 17% - малоймовірно.

Як відзначають соціологи, за останні два тижні збільшилася кількість тих, хто готовий прийти на дільниці навіть у разі загострення епідемії.

При цьому 58% опитаних відзначили, що вже визначилися, за кого голосувати, 40% - не визначилися. Серед тих, хто зазначив, що обов'язково прийде на дільниці, визначилися - 73%.

Опитування проведено Соціологічною групою "Рейтинг" 16-19 жовтня 2020 року серед 5000 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,4%.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Зеленський під час свого виступу у Верховній Раді анонсував поїздку 21 жовтня “Слуги народу” на Донбас.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини