Оприлюднено список українських депутатів, які невдало інвестували у біткоїн

13.02.2018 16:27

Українські депутати-лузери у "грі" у біткоїн всього за рік втратили майже 200 млн грн. Тим не менше, вони очікують, що прибуток до них все ж повернеться. Стало відомо, хто ризикнув вкласти мільйони у біткоїни, які в будь-який момент можуть перетворитися на "попіл".

Новину передає "Преса України".

Журналісти української телепрограми "Гроші" дізнались, що 2017 рік виявився не зовсім вдалим для депутатів, які вирішили вкласти свої мільйони у біткоїни. Стало відомо, що у 2017 році такі народні обранці в цілому втратили 195 мільйонів грн віртуальних грошей.

"І це не дивно, адже весь світ мало не сказився на коливанні курсу біткоїна. Купити можна було за 500 доларів, а вже через рік продати за 20 тисяч! Втім не так сталося як гадалося – МММ відпочиває, курс біткоїна днями впав катастрофічно – нижче 7 тисяч доларів", – розповів у сюжеті журналіст.

Так, серед лузерів у "грі" у біткоїн опинився нардеп Дмитро Голубов. Він обзавівся криптовалютою на майже 33 млн грн. Коментуючи своє фіаско він відзначив, що людям зі слабкими нервами краще в такі ігри не грати. Тим не менше, він очікує, що курс біткоїна підскочить до 27 тисяч доларів.

"Пам'ятаєте Дарта Вейдера на білбордах? Сьогодні він – депутат Одеської міськради, балотувався за прізвищем Палпатін. У нього також важкий місяць, адже задекларував майже 8 тисяч біткоїнів, які на час придбання коштували 58 мільйонів гривень", – також відзначають журналісти.

Ще один депутат з Одеської міськради Денис Григор'єв придбав біткоїнів на 31 млн гривень. За його словами, криптовалюта має шанс піднятися у ціні, тому він не спішить її позбуватися.

Дмитро Пєструєв, депутат з Одеси, у свою чергу озвучив оптимістичний прогноз про те, що падіння біткоїна – це явище тимчасове, адже на ринок хочуть зайти великі інвестори, яким вигідно робити це, коли біткоїн на мінімумі.

Варто зазначити, що це далеко не весь список українських депутатів, які заради збагачення готові ризикувати заробленими непосильною працею грошима.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини