Опломбовано та спокійно – журналіст “СтопКору” розповіла, що відбувається в кінотеатрі “Київ” (ФОТО)

12.06.2019 20:31

Наразі в будівлі кінотеатру спокійно, а всі приміщення опломбовані комунальним підприємством "Київкінофільм". Про це з місця події повідомила журналіст "СтопКору" Наталя Дігтяр.

"Тут чергують співробітники муніципальної охорони. Вони стежать за збереженням цілісності будівлі, продукції, техніки – усього, що всередині. Опломбовані навіть холодильні камери з морозивом та шоколадом", – розповіла вона.

За словами журналістки, інформація про провокацію з гідрантами була спростована.

"По кінотеатру був розкручений гідрант. За попередніми даними, це нібито представники муніципальної охорони хотіли відкрутити його та завдати шкоди кінотеатру "Київ". Зараз цю інформацію спростували, гідранти були дійсно розмотані, але для уникнення провокаційних дій з боку колишнього орендаря або на випадок підпалу", – повідомила журналістка.

Вона також зазначила, що час від часу біля приміщення з’являються невідомі особи спортивної статури та озброєні люди, які намагаються загострити ситуацію під виглядом того, що вони не можуть потрапити на робоче місце. Власне, сама колишній орендар не з’являлась на місці події.

Раніше директор ТОВ "Культурний центр "Кінотеатр Київ" Вілія Бондаренко заявила «Детектору медіа», що у будівлі кінотеатру відбувається рейдерське захоплення.

У свою чергу у КМДА повідомили, що у кінотеатрі "Київ" Департаментом комунальної власності м. Києва та балансоутримувачем кінотеатру – комунальним підприємством "Київкінофільм" розпочато інвентаризацію і обстеження будівлі з метою уникнення незаконних знищень чи пошкоджень майна територіальної громади міста.

У поліції спростували силове захоплення кінотеатру “Київ” і зазначили, що там проводиться інвентаризація під наглядом муніципальної варти, передає "Укрінформ".

Нагадаємо, будівлю кінотеатру “Київ” після інвентаризаційного процесу, що триватиме протягом 10 днів, буде передано у користування новому орендарю — ТОВ “Сінема Центр”, який виграв відкритий конкурс 6 травня 2019 року.

Читайте також: "На Рівненщині викрито найбільший арсенал боєприпасів (ФОТО, ВІДЕО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини