Операція “Кооперація”: хто відповідатиме за багатомільйонні борги підприємств Гордійчука?

29.10.2019 11:00

Заборгував селянам величезні суми за молоко, став поручителем за кредитом на суму 184 млн гривень і… збанкрутився. Якою є подальша доля виробничого кооперативу Андрія Гордійчука та хто повертатиме його мільйонні борги? Щоб дізнатись це, знімальна група "СтопКору" вирушила на Хмельниччину, до Шепетівки. Докладніше – в сюжеті Альони Середи.

Як бачимо – приміщення зачинене. А за свідченням охоронців сусідніх офісів, кооперативу тут вже давно немає. Ми зателефонували одному з менеджерів, однак слухавки той так і не взяв. І на подальші дзвінки відповіді теж не було.

Журналісти спробували поспілкуватися з "Укргазбанком", однак після обіцянок надати коментар нам все ж таки відмовили: "На жаль, банк не може надати коментар, оскільки запит стосується отримання інформації, що становить банківську та комерційну таємницю. Ба більше, з приводу цього питання триває слідство, тож банк не має можливості надавати будь-які коментарі у його ході".

А тепер ще раз повернімося до кредитної історії. Зверніть увагу, що крім двох кооперативів у цій схемі фігурують ще дві юридичні особи – "Органік Сідс" та "Аделаїда-Еко".

Завдяки цій схемі банк "нагріли" на 184 мільйони

І у цих фірм та обох кооперативів є дещо спільне, а саме засновник та кінцевий бенефіціар. Це Оксана Антипчук, яка до всього є ще й комерційним директором нового дітища Андрія Гордійчука, а саме групи органічних агрокомпаній ALL IN FOODY.

З нею команда "СтопКору" випадково зустрілась на аграрній конференції в Харкові. Та пані Оксана була небагатослівною.

Після цього інтерв'ю Оксана Антипчук пообіцяла дати розгорнуті відповіді по поверненню у Київ. Однак надалі відповідати на наші дзвінки й повідомлення бізнес-леді не захотіла.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини