Опалювальний сезон 2019: Гончарук розповів, які міста залишаться без тепла (відео)

15.10.2019 12:06

Будинки українців почнуть опалюватись вчасно. Виключенням є два міста – Сміла на Черкащині та Новий Розділ на Львівщині. Про це розповів прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, підкресливши, що прчиною затримки є технічні проблеми.

"Я зараз із впевненістю можу сказати, що в усіх містах опалювальний сезон почнеться без особливих проблем. Винятком є лише два міста - це Сміла й Новий Розділ. Там ще залишаються певні технічні складнощі й проблеми і, можливо, на декілька днів опалення розпочнеться пізніше", – сказав Гончарук у блогу "Чашка прем'єра".

За його словами,труднощі пов'язані, передусім, із тим, що послуги надання опалення в цих містах здійснювалися приватними компаніями, структурами, "які своїми діями створили критичні ситуації". Втім, Гончарук переконує, що уряд знайшов вирішення проблеми в обох випадках, передає “Уніан”.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, на Львівщині розгорівся справжній скандал через призначення управителів двох ТЕЦ у Львівській області. В результаті за розподіл електричної енергії відтепер стане "Альтернатива- Т-ХХІ", основним видом діяльності якої, згідно з даними Opendatabot, є добування торфу.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини