Оновлене міністерство, старі схеми: ЗМІ розповіли, хто стоїть за розкраданням державних коштів в Мінекономрозвитку

07.10.2019 17:11

Міністр переформатованого Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов зробив чергові корупційні призначення на керівні посади держпідприємств.

Ілюстрація: Обозреватель

Цього разу виконувачем обов’язків директора одного з ДП став відомий фігурант земельних афер Юрій Заставний. Він обіймав посаду заступника голови Держгеокадастру. І, за словами прем’єр-міністра Олексія Гончарука, мав бути звільненим без права перебування на державній службі через корупційну діяльність. Проте нині Заставний обійняв посаду в. о. директора держпідприємства "Центр сертифікації та експертизи насіння і посівного матеріалу" за призначенням міністра Милованова, пише "Обозреватель".

Підприємство має у розпорядженні земельний фонд розміром 22 000 гектарів. З них у постійному користуванні зареєстровані тільки 1 186.

Окрім того, посаду в. о. директора ДП "Державний центр сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції" обійняв колишній підлеглий Заставного Олександр Капустинський. Раніше вони разом керували Державною інспекцією сільського господарства України.

У такий спосіб в уряд повертаються люди, які можуть суттєво вплинути на розподіл та переоформлення земельних ділянок підприємств перед запуском ринку землі.

Як повідомляє видання, сам міністр Милованов відкрито заявив, що його не цікавлять ані економіка, ані Україна. Так, під час своєї лекції “Майбутня освіта” він заявив: “Я в принципі, нічого не знаю. Я поїхав із України в 1999-му... З того часу я повертаюсь, але з особистих причин. Мене ніколи не цікавила Україна. Мене цікавив вітрильний спорт, сальса. Я займався теорією ігор, теорією контрактів, мікроекономікою. По суті, це не надто високого рівня математика. Я нічого не розумію в економіці і продовжую не розуміти”.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини