Омелян розповів про будівництво доріг в Україні

Ексміністр інфраструктури України Володимир Омелян поділився подробицями відновлення інфраструктури і використання для цього коштів.

Omelyan_Interview3
У межах «Великого будівництва» та насправді будують лише 2-3% всіх доріг, - Омелян Фото: СтопКор

Про це він заявив у ексклюзивному інтерв'ю "СтопКору".

"Що робиться з місцевими дорогами? Коли «Укравтодор» каже, що ці дороги – на відповідальності самої області, то це дійсно так, але ж з дорожній фонд виплачує областям напряму 35% своїх коштів, за які вони мають ремонтувати місцеві дороги. Якщо ти даєш гроші, то ти маєш їх і контролювати

Ми теж не мали прямого впливу на керівників областей, бо це призначення президента, але все одно щомісяця ми публікували рейтинги областей – хто краще, а хто гірше будує. Я подібний рейтинг вперше побачив тільки буквально тиждень чи два тому, коли один із радників «Укравтодору» оприлюднив зріз, як засвоюються кошти на місцеві дороги. І там повний жах, тобто використання цих коштів – менш як 50%, а в деяких областях – навіть менше, ніж 10%", - сказав ексміністр.

"Кошти просто не використовуються, просто лежать «мертвим вантажем». Тобто люди кричать, що у нас погані дороги та потребують кращої інфраструктури, а місцеві очільники областей просто нічого не роблять. Президенту кажуть, що все гаразд, а насправді просто байдикують", - заявив Омелян.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини