Омбудсмен засудила затримання 15-ти іноземців біля мечеті у столиці

03.02.2020 14:37

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова засудила рейд правоохоронців та міграційної служби в ісламському культурному центрі «Альраїд» у Києві.

Вона нагадала, що 31 січня у Києві працівники Національної поліції та Державної міграційної служби здійснили біля ісламського культурного центру «Альраїд» перевірку документів у мусульман, які виходили з будівлі після п’ятничної молитви. У результаті перевірки було затримано 15 іноземних громадян.

"Засуджую проведення будь-яких рейдів чи перевірок зі сторони правоохоронних органів та міграційної служби під час проведення богослужіння", - повідомила омбудсмен у соціальній мережі Facebook.

Омбудсмен зауважила, що відповідно до ст.1 закону «Про свободу совісті та релігійні організації» держава гарантує право на свободу совісті громадянам України та здійснення цього права відповідно до Конституції, Декларації про державний суверенітет України та норм міжнародного права, визнаних Україною, соціальної справедливості, рівності, захисту прав і законних інтересів громадян незалежно від ставлення до релігії.

"За цим фактом мною направлені відповідні акти реагування керівникам Національної поліції України та Державної міграційної служби України. Ситуація з дотриманням прав затриманих іноземних громадян перебуває на моєму особистому контролі", - підкреслила вона.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X