Олександр Соколов: формування позитивного рівня довіри – це завдання, яке має стояти зараз перед керівником кожного правоохоронного органу

02.09.2020 19:40

«Мені було дуже цікаво побачити результати дослідження рівня довіри до правоохоронних органів і насправді вони свідчать про одне – правоохоронним органам є куди рухатися з метою формування позитивного балансу. Це планка мінімум, яка стоїть зараз перед керівником кожного органу правопорядку», - зазначив Олександр Соколов.

Про це сьогодні під час онлайн-конференції щодо ставлення українців до правоохоронців за нової влади, організованою «Українською правдою» разом з Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, розповів в.о. Директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов. Державне бюро розслідувань у своїй роботі акцентує увагу не тільки на корупційні злочини, а й на кримінальні правопорушення проти статевої недоторканності та катування з боку правоохоронців. Адже саме ці злочини найбільше руйнують довіру до правоохоронців та знецінюють роботу тих, хто сумлінно захищає громадян.

«Сподіваюсь, що через рік нам вдасться змінити статистичні дані та показати, що з приходом повноцінних кадрів, формуванням кадрового складу ДБР ми зможемо змінити відношення громадян до діяльності ДБР та інших правоохоронних органів», - резюмував керівник О. Соколов.

Перегляд онлайн-конференції від "Української правди" на тему: "Громадяни і правоохоронна система України: як змінились суспільні настрої за рік при новій владі" .

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X