Олег Бех: Протидія етнічній злочинності вимагає від усіх без виключення служб тісної взаємодії та повного інформування

17.06.2020 15:26

Про це йшлося під час розширеної відеоселекторної наради з питання попередження та розкриття правопорушень, учинених іноземцями та особами без громадянства, яка відбулася сьогодні, 17 червня, у главку поліції Одещини.

Участь у нараді, крім поліцейських, взяли представники Державної міграційної та прикордонної служб, Національної гвардії та Служби безпеки України.

Олег Бех зазначив, що на території Одеси задокументовано низку злочинів, скоєних представниками етнічних груп. «Лише з початку червня у нас є кілька нападів на громадян, хуліганських дій, ДТП з травмуванням дітей, конфлікт на промтоварному ринку і, врешті, вчорашній інцидент зі стріляниною на Французькому бульварі, - звернувся до присутніх керівник поліції регіону. – Спільне завдання служб, які працюють з іноземцями, – зробити все необхідне для розкриття подібних злочинів і притягнення винних до відповідальності. Особливої актуальності це набуває зараз, коли поступово відбувається послаблення карантинних обмежень і кордони країни знову відкриваються».

З боку поліції вже розпочалися відпрацювання, спрямовані на встановлення осіб, які незаконно перебувають на території держави. «Однак для максимальної ефективності заходів з протидії правопорушенням, учиненим іноземцями, необхідно скоординувати зусилля служб та постійно обмінюватися напрацьованою інформацією», - наголосив Олег Бех.

Відділ комунікації поліції Одеської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X