Оле-Оле-Олевськ: мер міста спонсорує дружину за кошти громади?

12.03.2019 10:57

Децентралізацію називають найуспішнішою реформою Україні останніх років: на противагу старій корумпованій вертикалі сільських рад, громади нарешті отримали змогу ефективно витрачати кошти на власній території. Проте корупція вдало мімікрує та адаптується, як от, наприклад, в Олевській ОТГ на Житомирщині.

В епіцентрі розслідування «СтопКору» опинився мер Олевська – Олег Омельчук. Знайдені журналістами докази свідчать про те, що міський голова успішно освоює бюджет громади через фірми, власниками яких є члени його родини.

Зокрема, мова йде про фірму «Будпослуги-2». За документами її власником є дружина міського голови – Валентина Омельчук, а згідно з декларацією пана мера, в цій же фірмі працює і його дочка. Отже, конфлікт інтересів очевидний. Та це не заважає міському голові підписувати підряди на кругленькі суми для фірми своєї дружини. І це далеко не єдиний привід для обурення громади.

Цікаво, що сам мер на камеру підтвердив цю інформацію і поводиться так, начебто нічого протизаконного не відбувається. На пряме запитання, чи мають відношення члени його родини до компаній, що здійснюють благоустрій ОТГ, Олег Омельчук, не моргнувши оком, дає позитивну відповідь і запевняє: конфлікту інтересів начебто немає. Ба більше, за словами пана Олега, всі депутати – в курсі і нічого проти не мають!

Докладніше про ситуацію в Олевську – у новому сюжеті Кирила Вольного:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X