“Окремі під***си торгують партією”, – Кива про продаж франшизи ОПЗЖ

Народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива лайкою звинуватив своїх колег по фракції у продажу місць у виборчому списку на місцевих виборах у Полтавській області.

Kyva
Нардеп Ілля Кива Фото: скриншот

У своєму відеозверненні, яке з'явилося в інтернеті, Кива заявив, що глава Полтавської облорганізації ОПЗЖ Олег Сазонов "продав франшизу" партії на місцевих виборах у Карлівському районі.

За словами нардепа, ця територія була віддана йому, а Сазонов продав можливість формувати список на вибори якомусь місцевому бізнесменові.

Ілля Кива також сказав, що нібито це рішення Сазонова було погоджено з самим Юрієм Бойком. З огляду на це нардеп поцікавився у Бойка, що йому ще робити, щоб його "дії не обнуляли окремими комерційними пі....сами".

"Поки я борюся за інтереси партії, окремі пі....си нею торгують", — обурився Кива.

На відео присутні лайливі вислови:

Нагадаємо:

  • Нардеп від ОПЗЖ Кива захистив дисертацію кандидата наук із державного управління на тему "Механізми впливу громадянського суспiльства на державне регулювання правоохоронної дiяльностi (на прикладі країн ЄС та України)".
  • Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП), де нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива проходив аспірантуру, опублікувала в себе на сайті збірники науково-практичних конференцій з матеріалами Киви, яких раніше не було.
  • Народний депутат від фракції ОПЗЖ Ілля Кива назвав себе "лідером антифашистського руху" та додав, що його нібито хочуть посадити до Дня незалежності.
  • 13 серпня 2021 року Вищий антикорупційний суд (ВАКС) повністю задовольнив позовні вимоги Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) та стягнув із нардепа від ОПЗЖ Іллі Киви в дохід держави необґрунтований дохід 1,2 мільйона гривень за передачу в оренду жомової ями.
  • Народний депутат Кива склав іспит на адвоката на Закарпатті.
  • Адвокат Микола Кушніренко заявив, що Киві можуть незаконно видати адвокатське свідоцтво всупереч довідці з психлікарні.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини