«ОККО ухиляється від сплати податків!»: у Києві активісти заявляють про втрату державою 2,5 млрд

12.04.2021 19:56

12 квітня у Києві біля ДПС відбулась акція протесту, в якій взяли участь представники кількох громадських організацій. Мітингувальники заявили, що компанія «Концерн Галнафтогаз» (власник однієї з найбільших мереж автозаправних комплексів в Україні «ОККО») не сплатила до бюджету 2,5 млрд грн.

dps miting
Фото: СтопКор
dps miting
Фото: СтопКор

«Ми вийшли сьогодні на акцію протесту з метою сповістити органи державної влади, у тому числі й ДПС, правоохоронців та звичайних громадян про ситуацію, яка виникла з великою компанією «Галнафтогаз», відомою мережею автозаправок «ОККО». До нас надійшла інформація, що ця компанія не сплатила понад 2 млрд грн податків з ПДВ. Була використана розповсюджена схема «скрутки» податків – це коли, наприклад, підприємство купує один товар, продає його за готівку, а документи на вже проданий товар за гроші віддають іншим компаніям. Це призводить до зменшення податкових зобов‘язань компанії та зменшення розміру сплати ПДВ, а іноді так «скручують», що держава ще й винна залишається», – наголосив представник ГО «Народ проти корупції» Олександр Соловей.

Фото: СтопКор
Фото: СтопКор
Фото: СтопКор

Активісти також переконані, що такі схеми не проходять повз працівників податкової.

Редакція «СтопКору» надіслала інформаційні запити до низки контрольних органів. Ми також особисто намагалися передати звернення до “Концерну Галнафтогаз”, аби почути їхню позицію, проте до нас ніхто не вийшов.

dps miting
Фото: СтопКор
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини