ОККО не доплатила державі близько 2,5 мільярда? Громадські активісти пікетували ДПС

40 мільярдів гривень – стільки, за оцінками експертів, український бюджет втрачає щороку через схеми податкової «оптимізації», які використовують великі компанії. Чи в курсі так званих «скруток» фіскали? Та як це коментують представники бізнесу? Дивіться у матеріалі Любові Данчої.

Аби привернути увагу суспільства та посадовців до проблеми, активісти кількох громадських організацій протестували під головним офісом Державної податкової служби України.

Також журналісти передали запит до державного органу, аби дізнатися, коли востаннє проводилися податкові перевірки Універсальної інвестиційної групи, до якої входить «Концерн Галнафтогаз», група компаній ОККО.

okko6
Активісти пікетували ДПС Фото: СтопКор

І ще один цікавий факт про «Галнафтогаз»: у друкованих засобах масової інформації ми натрапили на статтю, в якій пишуть про завищену ціну на пальне.

Як зазначають автори статті, обґрунтована ціна на бензин А-95 з урахуванням заробітку АЗС становить від 26 до 27 грн, а все, що вище — це надприбуток, який вдається отримувати лише завдяки монопольній змові під керівництвом мережі автозаправних станцій ОККО.

За їхнім твердженням, аби обґрунтувати свої космічні ціни на пальне, монополісти використовують класичний прийом — створюють різного роду асоціації. Яскравий приклад – Нафтогазова асоціація України, якою неофіційно керують топменеджери з мережі автозаправних станцій OKKO.

okko8
Фото: скріншот

«Основне завдання цих контор – «відбілювати» своїх бенефіціарів як у ЗМІ, так і перед держорганами», – йдеться у матеріалі.

Своєю чергою, «СтопКор» надіслав інформаційні запити до низки контрольних органів. Та особисто намагався передати запит до концерну «Галнафтогаз», проте до нас ніхто не вийшов.

Чи вдалося журналістам таки отримати відповіді? Покажемо вже у наступному випуску, не пропустіть!

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини