Охоронцям ПрАТ “Суха Балка” оголосили підозру через викрадення знімальної техніки “СтопКору”

12.12.2017 18:45

Охоронці шахти ПрАТ "ЄВРАЗ "Суха Балка", які під час зйомок розслідування "СтопКору" про діяльність підприємства викрали коптер проекту, отримали підозру. Наразі зловмисники переховуються від слідства і їх оголосили у розшук. Про це стало відомо юристам "Стоп корупції".

"Станом на сьогодні пред’явлена підозра в рамках кримінального провадження щодо викрадення  техніки проекту "Стоп корупції", а саме коптера  з боку охорони підприємства "ЄВРАЗ "Суха Балка".

Так, охоронцям, котрі переховуються від слідства, за допомогою ст. 135-136 КПК було  повідомлено про підозру. Та відповідно дані особи оголошені в розшук. Вже відсьогодні оперативні працівники почали розшук зловмисників", – розповіли юристи "Стоп корупції".

Нагадаємо, на початку жовтня знімальній групі "СтопКору" вдалось повернути дрон, яким незаконного заволоділа охорона шахти імені Фрунзе ПрАТ "Суха Балка". Коптер привезли з Кривого Рогу до Києва. Техніку згодом передали на експертизу, а потім у ремонт.

Додамо, що у рамках кримінального провадження за статтею 171 ККУ "про перешкоджання журналістській діяльності" кореспондентам "СтопКору" на підприємстві "Суха Балка" поліція провела обшуки та знайшла коптер проекту. Техніку місяць тому під час зйомок розслідування "СтопКору" у Кривому Розі захопила охорона компанії. Про це журналісти "СтопКору" дізнались від колег з місцевих ЗМІ.

"Якщо провину працівників підприємства доведуть – їм світить грошове стягнення, арешт на термін до 6 місяців або обмеження волі до 3 років", – зазначають журналісти з посиланням на правоохоронців.

Додамо, що дроном "СтопКору" охорона шахти імені Фрунзе, що належить ПрАТ "Євраз Суха Балка", незаконно заволоділа місяць тому. Знімальна група проекту у рамках розслідування щодо несанкціонованого видобутку надр підприємством проводила повітряні зйомки. Після вимушеної посадки коптера за територією шахти охоронці прибрали до рук техніку та під різними приводами відмовлялись її віддавати.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X