Охоронці хутрового господарства на Житомирщині намагались завадити зйомці ферми

19.11.2019 10:00

Багатомільйонний хутровий бізнес заборонений у понад 20 країнах світу, але не в Україні. Тут, попри численні повідомлення про жорстоке поводження з тваринами, кількість шкуродерень лише зростає. Та чим загрожують ці звіроферми навколишньому середовищу й людям з прилеглих міст і селищ? Дивіться в ексклюзивному розслідуванні Артема Поліковського.

Знімальна група «СтопКору» вирушила на Житомирщину. За 20 км від обласного центру знаходиться невеличке село Сінгури. Поруч з ним вже кілька років працює компанія з виробництва хутра та розведення тварин – «Профуна».

Ще на під'їзді до села відчувається неприємний запах, і чим ближче до ферми – тим він сильніший.

Щоб зафільмувати справжні потужності норкової ферми, журналісти намагались задіяти коптер. Та він не слухається, вочевидь, поблизу розташовані спеціальні глушильні установки. За кілометр дрон злітає, але сигнал і тут блокують.

З максимальної відстані можна розгледіти 16 довгих шедів, в яких утримують тварин. А ще – продовження паркана, адже, певно, виробництво планують розширити.

Можна розгледіти 16 шедів для тварин

Тож журналісти особисто вирушили у гості до хутрового господарства. Над входом – декілька камер. По периметру – електричний дріт. Але самі ворота медійникам охоронці ферми не відчинили, хоча і бачили знімальну групу.

До речі, спілкування зі «СтопКором» уникала й більшість з тутешніх мешканців. А в розповідях про норкову ферму селяни були напрочуд обережними. Утім, журналістам все ж вдалось з’ясувати шокуючі подробиці діяльності звіроферми.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини