Охоронець екснардепа Ляшка на дорозі влаштував розборки з пістолетом (відео)

08.06.2020 14:42

У Києві на вулиці Академіка Заболотного під час дорожнього інциденту чоловік, схожий на охоронця Олега Ляшко, погрожував іншому водієві пістолетом.

Інцидент стався у неділю, 7 червня. Машини рухалися по вулиці академіка Заболотного. На відрізку парк "Феофанія" - "Арт Молл" охоронець Ляшко порахував, що його не хочуть пропускати в другій смузі руху, пише Alise Kool.

"В результаті, даний невідомий, обігнав нас і різко загальмував, щоб сталася зупинка двох авто", - пише жінка, відзначаючи, що "ображений" водій захотів їх "покарати", передає "Факти і Коментарі".

Різко загальмувавши, він створив аварійну ситуацію. Крім цього, вирішив полякати людей своїм пістолетом.

"Завдяки соціальним мережам вдалося встановити особу цієї людини на відео, ним виявився Євген Стіпанюк", - йдеться в пості Alise Kool.

Нагадаємо, цей охоронець-помічник Олега Ляшко запам'ятався тим, що знімав на відео бійку Ляшка з народним депутатом Андрієм Герусом. Суд відпустив його під особисту поруку народних депутатів Олексія Кучеренка та Михайла Волинця. Тоді ж на поруки Вікторії Сюмар та Михайла Волинця був відпущений і сам Ляшко.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини