Охоронці VIP-селища атакували журналістів забороненими спецзасобами

26.03.2020 10:00

Тяжкий екозлочин у Голосіївському районі столиці: піщані браконьєри змінили річище водойми! За декілька років у річки Коник фактично «відгризли» берег з обох боків. Чому за цю територію тривають запеклі бої? І хто наживається на розкраданні природних багатств столиці? Спробувала довідатися журналіст «СтопКору» Наталія Дігтяр.

Зауважимо, ціна питання – чимала. Одна тонна річкового піску коштує приблизно 120 гривень. Один земснаряд середньої потужності на день видобуває щонайменше 2 тисячі тонн. Отже, виходить понад 200 тисяч гривень незаконного прибутку щодня.

Тож не дивно, що коли ми приїхали зняти з повітря незаконний піщаний бізнес, наш коптер атакували. А команду віддав чоловік, якого помітили у бійці з активістами три роки тому.

Це Юрій Паламарчук, який називає себе одним із засновників котеджного містечка.

Фото: скрін

У нас є всі підстави вважати, що після команди пана Юрія «зніми дрон» охоронці застосували заборонену в Україні зброю.

За словами директора правозахисного департаменту ГО «Стоп корупції» Ігоря Бондарчука, такі спецзасоби можна придбати за 28 тисяч гривень – це переносна глушильна станція, яка може діяти на відстані 150 метрів. До речі, саме таку зброю активно використовують проросійські бойовики на Донбасі.

А настільки ретельна охорона цього елітного містечка може бути пов’язана з тим, що власники тутешніх маєтків – не тільки заможні, а ще й достатньо впливові у столиці люди.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини