Невідомі під виглядом охоронців блокують роботу журналістів “СтопКору” в медуніверситеті Одеси

Невідомі особи, які називають себе охоронцями з приватної охоронної фірми, перешкоджають професійній журналістській діяльності «СтопКору» на території медуніверситету в Одесі. Чоловіки не пропускають знімальну групу до державної установи. Журналісти приїхали у виш на анонсовану прес-конференцію керівництва навчального закладу. 

«Так звані охоронці відмовились пропускати нас до державної установи, відмовляються показувати свої посвідчення. На прохідній встановлений незаконний турнікет та пропускна система. Ми хочемо з'ясувати, хто і на якій підставі найняв так званих охоронців, чи є в них офіційний договір і чому на територію державної установи не пропускають журналістів.

Для цього ми вже викликали на місце події поліцію та слідчо-оперативну групу», – зазначили журналісти «СтопКору».

 

Зазначимо, що днями в Одесі невідомі особи захопили кабінет ректора медичного університету. Про це з місця події повідомляли активісти «Стоп корупції».

Представники проекту припускають, що ці люди можуть бути озброєні. До вишу уже викликали поліцію.

Додамо, що минулого тижня в Одесі від імені МОЗу збирали радикально налаштованих молодиків, які згодом штурмували будівлю медуніверситету та забарикадувались всередині вишу. СМС-повідомлення із закликом прийти до університету та підтримати комісію з відомства розсилали серед опонентів ректора Валерія Запорожана.

Силовим захопленням будівлі медуніверситету в Одесі керував народний депутат та колишній комбат добровольчого батальйону «Айдар» Сергій Мельничук. Виш штурмували та захопили саме його поплічники. Про це в ефірі одного з українських телеканалів повідомив нардеп Ігор Мосійчук.

Додомо, що «СтопКор» слідкує за розвитком подій навколо медуніверситету в Одесі від самого початку.

Журналісти зафіксували початок роботи комісії МОЗу, після якої був виданий скандальний наказ про звільнення ректора Валерія Запорожана. Знімальна група зафільмувала момент, коли представник комісії МОЗу повідомляє про припинення роботи через необхідність узгодити з міністерством питання надання стороні, що перевіряється, документів для виїмки. Однак після цього головний аудитор заявив у МОЗі про недопуск комісії до роботи та перешкоджання інспекції з боку керівництва вишу. Після цього у відомстві видали указ про звільнення ректора медуніверситету Валерія Запорожана нібито за «одноразове грубе порушення трудових обов’язків».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини