Офіс в Українському домі та пішохідна зона на Європейській площі – повний блеф. Висновок експерта

13.07.2019 18:39

Ідея президента Зеленського перенести Офіс глави держави в Український дім абсолютно нереалістична – вважає архітектор-практик Георгій Духовичний. Передає "Уніан".

«Якби ідея, внесена у вуха президента, була обговорена з професіоналами... А так це перетворили на шоу. Жодна теза про реконструкцію не витримує серйозної експертизи», - сказав Духовичний. Він пояснив, що Український дім – музейна споруда, і витримає випробування будь-яким музеєм. Але проводити там реконструкцію під офіс неможливо. Також неможливо зробити перед Українським домом парковку.
«Якщо ви думаєте, що музей піднято випадково, то це не так. Одним із основних питань було утримання спуску конструкціями музею. Жодних додаткових знижень не може бути»
, - розповів архітектор.

Окрім того, Духовичний назвав повним блефом запевнення про те, що Європейська площа скоро перетвориться на пішохідну зону. Експерт пояснив, що це обумовлено зв’язком верхнього міста з центром, вулиці Грушевського з нижнім містом тільки через Андрієвський узвіз. А тому швидко втілити таку задумку не вийде.

Нагадаємо, Володимир Зеленський висловив намір перевезти Офіс глави держави (колишню Адміністрацію президента) до Українського дому, а в будівлі на Банковій створити Музей державності.

Читайте також: "У столиці під потягом метро загинула жінка (ФОТО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини