Офіс Президента відреагував на заяви про використання  пісень без дозволу виконавців 

Офіс Президента України відреагував на заяви декількох виконавців, які раніше повідомляли, що їхні пісні використали без їх дозволу під час святкування Дня незалежності. 

zelenskiy
День незалежності Фото: РБК-Україна

Про це УНН повідомили у пресслужбі ОП.

"З метою дотримання вимог українського законодавства при створенні музичного номера до Дня Незалежності України на Софійській площі у Києві Офіс Президента публікує повний перелік використаних фрагментів музичних творів із зазначенням їхніх авторів", - вказали в ОП.

24 серпня на Софійській площі, як вказано, пролунало 17-хвилинне попурі “Музична історія Незалежності”, яке складалося з популярних в Україні пісень останніх трьох десятиліть у виконанні відомих українських артистів.

"Законом дозволяється подібне використання фрагментів пісень без попередньої згоди автора", - відзначили в ОП.

Зокрема, пункт 9-1 статті 21 Закону України “Про авторське право і суміжні права” дозволяє без згоди автора (чи іншої особи, яка має авторське право) публікувати фрагменти музичних та інших творів у декількох форматах, зокрема у форматі попурі, за умови, якщо зазначено ім’я автора та джерело запозичення, пояснили в ОП.

"На сторінці Офісу Президента в соціальній мережі Facebook розміщено повний відеоролик музичного попурі, в якому виконані вимоги пункту 9-1 ст. 21 Закону “Про авторське право і суміжні права” та під кожним фрагментом запозиченої композиції вказане посилання на автора музичного твору", - підсумували в Офісі Президента.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини