Офіс Генпрокурора через суд стягнув до бюджету кошти за прострочення грошового зобов’язання виконавцем державного оборонного замовлення

За принципової позиції Офісу Генерального прокурора Північний апеляційний господарський суд залишив без змін судове рішення про стягнення 2,7 млн грн з виконавця державного оборонного замовлення за порушення грошового зобов’язання.

У 2014 році оборонне відомство уклало з одним із підприємств, спеціально уповноважених на здійснення імпорту товарів військового призначення, контракт на поставку для потреб Збройних Сил України безпілотних авіаційних розвідувальних комплексів іноземного виробництва. Для їх закупівлі було перерахувало з бюджету майже 25 млн грн. Проте підприємство поставило продукцію, що не відповідала умовам державного контракту, не у повному обсязі та з порушенням строків. Незважаючи на неодноразові вимоги Міноборони, підприємство без належних правових підстав майже два роки використовувало кошти попередньої оплати у сумі 9,5 млн грн.

Це призвело до порушення інтересів держави в оборонній сфері, оскільки отримані підприємством кошти могли бути використані для забезпечення потреб Збройних Сил України іншими видами озброєння та військової техніки.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини