Офіс Генерального прокурора повідомив учаснику незаконного збройного формування, контрольованого РФ, про підозру у жорстокому поводженні з цивільним населенням та військовополоненими

Прокурори Офісу Генерального прокурора повідомили громадянину України про підозру за фактами участі у незаконному збройному формуванні «ДНР», контрольованому Російською Федерацією, та жорстокого поводження з цивільним населенням і військовополоненими (ч. 1 ст. 258-3 та ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, зазначений громадянин, беручи участь у діяльності так званого «Міністерстві державної безпеки «ДНР», жорстоко поводився з цивільними громадянами України: завдавав їм побоїв, погрожував вбивством, імітував розстріли, утримував їх у нелюдських умовах. Крім того, слідство стверджує, що він катував полонених військовослужбовців Національної гвардії України та погрожував вбивством, приставляючи пістолет до скроні потерпілих.

Таким чином, зазначена особа грубо порушила Женевські Конвенції про захист цивільного населення під час війни та про поводження з військовополоненими від 12.08.1949. Міжнародні норми передбачають гуманне ставлення до цивільних осіб та військовополонених, гарантування захисту та заборону застосування фізичного насильства.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини