Одного з рейдерів Одеського медуніверситету висунули на посаду голови ОДА – подробиці

31.07.2019 11:49

Максима Болдіна, відомого також як "адвокат Гурвіца", запропонували на посаду голови Одеської ОДА. Його прізвище є в списку кандидатів, який оприлюднив 26 липня президент України Володимир Зеленський на сторінці у Фейсбук.

Глава держави також озвучив прізвища ще 4-х претендентів, серед яких юрист і підприємець Андрій Андрейчиков, волонтер і бізнесвумен Тетяна Петракевич, освітянка, засновниця благодійного фонду Ольга Квасницька, а також підприємець та інвестор Максим Куций.

Примітно, що 5-ий кандидат – міський депутат і голова Вищої ревізійної комісії адвокатури Максим Болдін далеко не новачок у владі та має неоднозначне минуле. Зокрема, він "засвітився" у рейдерському захопленні Одеського національного медичного університету (ОНМедУ). Болдіна та зареєстрований на його ім’я автомобіль помітили в натовпі під час сутичок біля навчального закладу.

Максим Болдін "засвітився" у рейдерському захопленні ОНМедУ

За даними "Українських новин", саме цим автомобілем користувалась Владлена Дубініна – самопроголошена виконувачка обов'язків ректора ОНМедУ.

Крім того, Максим Болдін був адвокатом колишнього мера Одеси Едуарда Гурвіца і прописав скандального градоначальника у своїй квартирі. За часів мерства Гурвіца Болдін очолював юридичний департамент Одеської міської ради й фігурував у кримінальній справі про передачу у приватні руки 23 будівель комунальної власності, відомій також як "справа Смоляра".

Сам Максим Болдін на своїй сторінці у Facebook відхрещується від даних, які опублікував ряд ЗМІ. Він називає все це фейками та політичним замовленням.

Раніше ми писали: "Попалився: чергова зрада працівника органів внутрішніх справ України".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини