Одного з членів наркокартелю “Хімпром” випустили на свободу

26.09.2019 20:06

Одного з членів транснаціонального угрупування, відомого під назвою "Хімпром", Овсепяна відпустили з-за ґрат під домашній арешт. Про це із посиланням на прокурора повідомляє активіст ГО "Стоп корупції" Роман Литвин. 

Суддя Карабань задовольнив клопотання адвоката, який захищає ділка

"Сьогодні, 26 вересня, відбулося чергове судове засідання у Печерському районному суді міста Києва про зміну запобіжного заходу підсудному Овсепяну. Суддя Карабань задовольнив клопотання адвоката, який захищає ділка, щоб засідання розглядалося в закритому вигляді. Проте для цього не було жодних законних підстав! Це ж не справа про сексуальне насильство щодо малолітніх. Ми чекали завершення засідання у коридорі, по закінченню до нас вийшов прокурор і сказав, що суддя випустив Овсепяна. Інших деталей він не зміг повідомити", – передає із суду активіст Роман Литвин.

Засідання розглядалося в закритому вигляді

Додамо, транснаціональне угруповання, у лавах якого перебували громадяни Росії, протягом чотирьох років продавало наркотики через інтернет-сайти та чат-боти в "Telegram". Десятки зароблених мільйонів доларів торговці інвестували в нерухомість та бізнес по всьому світу.
Загальна кількість членів злочинної організації, відомої як "Хімпром", становила близько 1000 осіб. Переважна більшість – громадяни РФ.

Ділки протягом чотирьох років продавали наркотики через інтернет-сайти

"Дисципліна в цій організації була така, що окремі її члени сьогодні не мають пальців на руках за порушення правил конспірації, поведінки чи користування власним телефоном. Правоохоронці провели сотні слідчих (розшукових) дій. Деякі заходи досі тривають. Клопотання щодо винесення ухвал у справі розглядає Печерський райсуд Києва.  Водночас злочинці досі на волі та, ймовірно, продовжують займатися своєю незаконною діяльністю", – додають активісти ГО "Стоп корупції".

За інформацією у ЗМІ, на хід справи намагалися вплинути керівники наркокартелю. Справа розслідується півтора року.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X