Одні жнуть, інші «віджимають»: поплічниця Добкіна збирає чужі врожаї та хазяйнує в захопленій у екс-дружини Кернеса фірмі

17.12.2018 11:45

За кілька десятків кілометрів від кордону, до якого армія країни-агресора стягнула потужне військо і новітню техніку, вже котрий місяць точаться запеклі бої… за врожай. Ласим шматком виявились поля соняшника, які засіяли навесні фірми «Фермер Агро» і «Щедрі лани Слобожанщини», і на які накинула оком одіозна поплічниця харківських рейдерів Анна Камінська.

Як стало відомо, компанія «Добрий господар», якою керує пані Анна, має чималий борг, і аби його погасити, прагне забрати весь врожай собі. І поки харківське СБУ влаштовувало численні перевірки ТОВ «Фермер Агро» і «Щедрі лани Слобожанщини», найманці Камінської змогли незаконно зібрати врожай зі 130 (!) полів соняшника, незважаючи на те, що збирати і зберігати насіння мають право тільки агропідприємства-власники.

До рук журналістів потрапило відео, на якому зафіксовано черговий візит СБУшників. Разом з ними можна побачити чоловіка, що насправді не має жодного відношення до правоохоронних органів і є адвокатом агрофірми «Добрий господар». Даний факт є черговим підтвердженням, що за цинічною рейдерською операцією під прикриттям спецслужб стоїть саме пані Камінська, відома як поплічниця одіозного Михайла Добкіна.

До речі, директорство у «Доброму господарі» пані Анна отримала також завдяки рейдерській атаці: за свідченням потерпілих та ЗМІ, у 2015 році саме люди з оточення Добкіна «віджали» підприємство в екс-дружини Геннадія Кернеса – Галини Привалової.

Зазначимо, що збитки ТОВ «Фермер-Агро» внаслідок рейдерського свавілля сягнули вже 25 мільйонів гривень, а баталії за врожай наразі тривають не лише на полях, але й у залі суду. Подробиці процесу – у сюжеті «СтопКору»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини