Одні копають картоплю, інші – пісок: під Києвом добувають надра на сільгоспземлі

06.09.2019 20:13

Одні працюють на городах, інші викопують штучне озеро і намивають пісок. Поблизу села Вишеньки під Києвом браконьєри ведуть незаконний видобуток надр на землях для ведення сільського господарства. Нелегалів під час громадського моніторингу точок браконьєрів у Києві та області викрили активісти ГО «Стоп корупції». 

Браконьєри ведуть видобуток надр на землях для ведення сільського господарства. Фото: "СтопКор". 

«Ми з'ясували, що земля перебуває у приватній власності, цільове призначення – ведення сільського господарства. Замість того, щоб посадити городину, підприємці викопали на території штучне озеро, видобувають пісок і продають його з місця. На об'єкті є вся необхідна техніка – від земснаряда до навантажувача», – розповів активіст Олександр Золотнюк.

Громадські активісти викликали на місце поліцію. Копи зацікавились незаконною точкою. Проте вилучити техніку та видобутий пісок поки що не змогли.

«Для арешту та доправлення спецтехніки на штрафмайданчик правоохоронцям необхідне рішення суду. Але ніхто з власників на місце не приїхав і документів, дозволів не показав. На початку наступного тижня, за словами правоохоронців, вони почнуть проводити слідчі дії, а далі звертатимуться до суду із клопотанням про накладення арешту на техніку браконьєрів», – додав активіст.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X