Одне з останніх інтерв’ю Полякова: нардеп жартував і катав журналістів на своєму «Ланосі» (ексклюзив)

Журналісти оприлюднили одне з останніх інтерв’ю Антона Полякова. Ексклюзивне відео було записане у лютому 2020 року. Яким був нардеп і яким він назавжди залишиться у пам’яті виборців? Давайте згадаємо разом.

Екслюзивне інтерв’ю Антона Полякова, відзняте у лютому 2020-го, оприлюднили журналісти «СтопКору». Нардеп розповів про те, як голосують «Слуги народу», виборчу кампанію Зе-команди та лідера фракції Давида Арахамію. А ще - багато жартував і навіть покатав журналістів у своєму авто.

Антону Полякову було 33 роки.

До парламенту він потрапив у 2019 році у складі партії «Слуга народу». Поляков був обраний від одномандатного виборчого округу у Чернігівській області.

У листопаді 2019 депутата виключили з провладної фракції. Рішення мотивували тим, що Поляков відмовився голосувати законопроєкти, які за спільним рішенням мала підтримувати монобільшість.

У грудні того ж року Антон Поляков вийшов з партії. А згодом став членом депутатської фракції «За майбутнє».

У своїй діяльності нардеп фокусувався на боротьбі із проявами корупції. За кілька днів до смерті в ефірі одного з телеканалів Поляков розповів, що їздив до НАБУ, де давав свідчення щодо голосування за підтримку «антиолігархічного закону».

Нагадаємо:

  • 8 жовтня нардеп Антон Поляков був знайдений мертвим у Києві. Чоловіка без ознак життя виявили співробітники патрульної поліції у таксі, яке зупинили за порушення правил дорожнього руху.
  • За попередніми даними, смерть депутата настала внаслідок гострої ішемічної хвороби серця, коронарної недостатності.
  • З Верховної Ради швидка допомога забрала народну депутатку групи «За майбутнє» Анну Скороход. Вона до недавнього часу була цивільною дружиною Антона Полякова.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини