Одіозного мера Чорноморська Хмельнюка «прихистили» правоохоронці

13.08.2018 16:07

Команда «Стоп корупції» неодноразово зверталась до НАЗК стосовно корупційних діянь «вічного мера» Валерія Хмельнюка. В минулих випусках «СтопКор» висвітлював корупційні схеми та надприбутки держслужбовця. Ця історія набрала такого розголосу, що зацікавила всі антикорупційні органи. Серед них представники антикорупційної платформи «Інтегріті UA», які зі свого боку також звернули увагу НАЗК на порушення в декларації мера.

«Він має маленьку зарплату, дружина теж, працювала вчителькою. Відповідно, не зрозуміло, звідки такі великі статки в одіозного мера», - зазначає виконавчий директор антикорупційної платформи «Інтегріті UA» Володимир Крейденко. Саме родина та друзі мера стали надійним форпостом для захисту його корупційних потоків. Більша частина майна записана на рідню. Проте свою доньку Ірину посадовець не заявив у декларації. За документами у власності Ірини лише земельна ділянка площею майже 1400 квадратних метрів. Однак представники «Інтегріті UA» виявили низку незадекларованого майна родини.

За декларацією, у їхній власності перебувають квартири загальною площею 209 кв.м, земельні ділянки – 2200 кв.м, офіси – 813 кв.м та житлові будинки – 1100 кв.м, площа яких, як встановили антикорупціонери, часто занижена. До того ж у родини Хмельнюків є кілька незадекларованих іномарок. І це лише верхівка айсберга. Адже чомусь за документами пана Хмельнюка взагалі прихистили правоохоронці, хоча насправді він мешкає у власній віллі в Одесі.
Як відмічають представники антикорупційної платформи: «Мер досі зареєстрований за адресою начальника відділу поліції в місті Чорноморську. Чому він прописаний і зареєстрований за цією адресою – незрозуміло, коли і дочка, і жінка мають таку купу квартир і нерухомості як в Україні, так і закордоном».

Детальніше про родинні статки чорноморського міського голови дивіться в сюжеті:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X