Одіозного керівника Одеського департаменту ДАБІ змінив Кіфряк, який роз’їжджає незадекларованим BMW X5

28.01.2021 15:06

Ще не встигли вщухнути останні гучні новини щодо невідповідного способу життя задекларованим доходам колишнього "касира-схематозника" Одеського департаменту ДАБІ Василя Буюклі, як ЗМІ замайоріли новинами щодо нового Дон Кіхота – Олександра Кіфряка зі своїм Санчо Пансою – Володимиром Манілічем, переведеними з Чернівців.

bmw kifryak dabi
Ілюстрація: СтопКор

Кіфряка переведено до Одеського департаменту з покладанням обов’язків  в.о. директора Департаменту ДАБІ в Одеській області 6 січня 2020 року скандальнозвісною  фігуранткою у кримінальному провадженні за фактом зловживання владою – в.о. голови центрального апарату ДАБІ України Король І.М.

irina korol kifryak
Фото: comments.ua

Новий очільник одеської ДАБІ  їздить незадекларованим BMW X5 з мікроавтобусом охорони.

Тренд на невідповідності способу життя задекларованим статкам, запроваджений Василем Буюклі, досі продовжує жити. Ціна цієї машини коливається від 40 тис. доларів за б/у та до 110 тис. доларів за нову. За офіційними даними, в деклараціях чиновника наявна тільки  Skoda Octavia 2007  року. Про це повідомляє видання «Comments.ua» із посиланням на «OdNews».

bmw dabi
Одеський чиновник їздить незадекларованою BMW Фото: ілюстративне із відкритих джерел
kifryak
Фото: comments.ua

За інсайдерською інформацією, охорону для новопризначеного керівника ДАБІ в Одеській області особисто організував сірий кардинал та автор схеми «5 доларів за 1 кв. м»  Олександр Сергієнко , який усіма силами намагається  зберегти контроль над корупційними потоками будівельної галузі. До речі, кажуть, що і автівка належить йому.

Цікавий парадокс корупції будівельної сфери в Одеській області – наскільки  швидко посадова особа зуміла облаштуватися на новому місці та почала втілювати корупційні схематози з видачі дозвільної документації та документів, що засвідчують прийняття до експлуатації об’єктів з порушенням законодавства.

Дивлячись на останні дані Єдиного реєстру будівельної діяльності, з прикрістю можемо констатувати: йому це досить непогано вдається, на тлі боротьби з корупцією.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини