Одіозний суддя повернувся з Маврикію і лобіює інтереси забудовників?

11.09.2018 13:10

Підготовка нових державних будівельних норм, покликаних відмовитись від успадкованих ще з радянських часів застарілих стандартів будівництва, розпочалась ще у 2016 році. Аж ось за кілька днів до впровадження нових будівельних норм в судах Києва з’являється кілька позовів з вимогою їх тимчасово зупинити і навіть скасувати.

Symbol of law and justice in the empty courtroom, law and justice concept.

У цих справах багато дивних моментів. От наприклад, на думку судді окружного адмінсуду Києва Огурцова, справа не настільки важлива, аби викликати учасників (цитуємо): «Ухвалою окружного адмінсуду Києва відкрито провадження у справі та ухвалено розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без виклику учасників сторін».

Прізвище судді Огурцова вже фігурувало у скандалі, коли три роки тому журналісти дізналися, як він виносив рішення, перебуваючи за кордоном, – у відпустці. Зауважимо, що справа стосувалася звільнення від сплати мільйонних податків компанії, наближеної до Януковича. А сам пан суддя стверджував, що подорож на Маврикій йому частково оплатила дружина.

А сьогодні він ухвалює рішення на користь забудовників. Добре, хоч на засідання прийшов. Деталі резонансної справи – у відео:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X