Одіозний суддя Чванкін намагається пройти переатестацію, не дивлячись на звинувачення у корупції

24.09.2018 11:20

Їздить на громадському транспорті та живе у будинку тещі. Так влаштувався очільник Київського районного суду Одеси та соратник легендарного екс-голови ЦВК Сергія «підрахуй» Ківалова – Сергій Чванкін. Це офіційні дані з його щорічної декларації. Нерухомості й машин не має, зате володіє двома паркомісцями. І є у судді мрія – пройти переатестацію.

Напередодні засідання у Вищій кваліфікаційній комісії суддів журналісти «СтопКору» провели розслідування діяльності та реального стилю життя Чванкіна.

З’ясувалось, що живе служитель Феміди у такому собі «лакшері кооперативі». Так одесити прозвали елітний район міста. Приватний будинок, у якому мешкає родина судді, площею у понад триста квадратних метрів, а коштує близько мільйона доларів. І записаний дім на... тещу-вчительку звичайної одеської школи. Журналісти проекту намагались зустрітися з очільником легендарного суду Одеси, щоб дізнатись, як той заробив на шикарне життя і чому так старанно приховує свої статки від громадськості. Однак того дня герой розслідування раптом дременув у відпустку.

Поки Чванкін відпочиває, його персоною зацікавились у НАЗК, а журналісти «СтопКору» передали корупційне досьє на нього у Вищу раду правосуддя та ВККСУ.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини