Один із банків збирається покинути фінансовий ринок України

16.08.2017 12:00

Ще один український банк збирається покинути фінансовий ринок – Промислово-фінансовий. Його акціонери збирається розглянути це питання на засіданні 15 вересня, йдеться в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Новину повідомляє "Преса України".

Згідно з порядком денним зборів, акціонери розглянуть питання про припинення здійснення банківської діяльності ПАТ "Промислово-фінансовий банк" без припинення юридичної особи, а також мають намір затвердити план припинення діяльності.

"На етапі переходу, протягом 6 місяців банк повністю розрахується зі своїми клієнтами, юридичними та фізичними особами за поточними та строковими зобов'язаннями, і продовжить діяльність як фінансова компанія, основним напрямком якої буде кредитування", - повідомили в банку.

"В даний час в банку вже акумульовано достатньо коштів для повного розрахунку", - відзначили в фінустанові.

Промфінбанк заснований в 1997 році. Власником банку є Володимир Матицин.

За даними Нацбанку, на 1 квітня за розміром активів Промфінбанк займав 73-е місце (385,4 млн гривень) серед 90 діючих фінустанов.

Нагадаємо, в НБУ заявили, що в результаті завершення процедури оподаткування українських банків, чистий збиток для держави становить 1,85 млрд грн. Це за перше півріччя цього року. Кажуть, що причиною таких показників є дії «Приватбанку» та «Промінвестбанку».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X