“Одеситів вже не втримати” – Труханов про завершення карантину в місті

07.05.2020 09:55

Міський голова Одеси Геннадій Труханов заявив, що карантин у місті фактично завершений, а місцева влада чекає відкриття туристичного сезону і готує до нього одеські пляжі

"Ми зараз проводили комісію, порахували всі цифри, і фактично я можу вам сказати, що карантин в Одесі закінчений", - заявив мер.

Пояснюючи свої слова, Труханов зазначив, що обмеження, яких не змогли дотримуватися в жорсткому режимі, тепер не втримати.

"Голова цього штабу Андрій Ставніцер заявив про те, що штаб закрито у зв'язку з тим, що у нас вже не буде сплеску захворюваності. Вважайте це оголошенням про те, що карантин закінчений. Ну, як це? Якщо головний санітарний лікар теж каже, що у нас вже не буде сплеску... Люди і так не особливо напружувалися в Одесі, а тепер вони на цей карантин взагалі дивляться зі сміхом. Я розумію всю безвихідь цієї ситуації. Сьогодні вони дали нам самостійність, а тепер, якщо раптом щось трапиться, відповідати будемо ми. Так не треба було тоді давати вказівки – закривати ринки, відкривати ринки... Люди вже глузують над нами", - розповів Труханов, передає "ДТ"

Нагадаємо, на вихідних в Одесі магазинчики, бари і кафе в курортному районі Аркадія працювали, незважаючи на карантин. А люди прогулюються вулицями без масок.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини