Одеський прокурор Індиченко тримається за крісло завдяки батьку з НАБУ – ЗМІ

07.08.2020 15:16

У 2016 році на пост прокурора Малиновського району міста Одеси був призначений Борис Індиченко, який за 4 роки вже встиг пережити декількох генеральних прокурорів. Але сам іти зі своєї посади він не збирається. Все це – завдяки своєму батьку, який спочатку працював в УБОЗ, а потім обіймав керівну посаду в НАБУ. 

Indechenko
Фото: Антикор

Про це повідомляє “Антикор”. 

“У 2016 році його призначили керувати прокуратурою Малиновського району – тоді Генпрокуратуру очолював Юрій Луценко. З тих пір змінився не один Генпрокурор і вже кілька обласних прокурорів, але Індиченко продовжує чіплятися за своє крісло. І все завдяки своєму батькові, який раніше працював в УБОЗ, а потім обіймав керівну посаду в НАБУ”, – пише автор статті.

Також зазначається, що настільки потужний «дах» у вигляді батька зі зв'язками дозволяє Індиченку-молодшому творити справжнє правове беззаконня у своєму районі, перетворивши місцеву прокуратуру на приватну «лавочку». 

За інформацією ЗМІ, одним із прикладів замовної діяльності Індиченка є багатомісячний пресинг громадської організації «Всеукраїнський союз автомобілістів». У цьому випадку на кону перебувають дві земельні ділянки на одеських Черемушках, які відомий в місті аферист Володимир Ткаченко намагається «віджати» у громадських працівників. І якщо автомобілісти відстоюють свою позицію в суді, то Ткаченко пішов простішим шляхом: він почав «скуповувати» прокурорів місцевої прокуратури №2.

За його заявами Одеська місцева прокуратура №2 відкрила щодо членів громадської організації чотири кримінальні провадження, які носять явно «замовний» і заангажований характер. Примітно, що за всіма зазначеними справами процесуальним керівником є ​​один і той же прокурор – Андрій Чебанов, мати якого є сусідкою Володимира Ткаченка.

Chabanov
Ілюстрація: Антикор

Автомобілісти, своєю чергою, звернулися до поліції із заявою щодо Ткаченка про незаконне відчуження земельних ділянок за допомогою підроблених документів. Але співробітники Малиновського відділку поліції спочатку просто проігнорували його. Лише  після того, як суд зобов'язав правоохоронців відкрити кримінальне провадження, Малиновська ОП порушила кримінальну справу №12020160470001354. Але на цьому все і закінчилося: за цим провадженням не було проведено жодної слідчої дії. Навіть основний фігурант справи Володимир Ткаченко не допитаний, не кажучи вже про призначення обов'язкових в таких випадках експертиз. Також не були допитані члени Союзу автомобілістів.

І буквально за два тижні після «примусового» відкриття даної справи, Малиновська прокуратура її... закриває! Причому закриває її той же одіозний прокурор Андрій Чебанов. Без жодного допиту (не був допитаний ні Ткаченко, ні члени громадської організації), без вручення процесуальних документів, взагалі без будь-яких слідчих дій. 

Одночасно прокурор Індиченко активізував кримінальну справу проти членів громадської організації: зокрема, у голови одеського осередку «Всеукраїнської спілки автомобілістів» пройшов обшук. Тут потрібно нагадати, що йдеться не про суперечку двох приватних структур: прокурори допомагають «віджати» муніципальну землю, яка належить місту! 

indechko
Борис Індиченко Фото: Скріншот

Утім, така безмежна поведінка Індиченка-молодшого не дивує, якщо врахувати те, які «подвиги» здійснював Індиченко-старший. За інформацією ЗМІ, Борис Індиченко навіть серед своїх співробітників мав славу “беспредельщика”, авантюриста і афериста. Людина, вихована на методах «старого УБОЗу» зразка 90-х, що включали в себе не тільки «слоненят», а й специфічні форми «впроваджень» в кримінальне середовище на кшталт оформлення негласними співробітниками УБОЗ відвертих бандитів. Після свого чергового повернення в систему МВС він плів інтриги проти міністра Авакова і Чеботаря. Коли його вигнали з міністерства, він зміг влаштуватися в НАБУ, де почав зводити рахунки з тими, хто вигнав його з системи МВС. Через час керівництво Антикорупційного Бюро «по-тихому» позбулося одіозного співробітника. Як запевняють журналісти, ще під час служби в Одесі Індиченко-старший неодноразово хвалився своїм паспортом громадянина Росії.

Тим часом Індиченко-молодший продовжує творити правове беззаконня в своїй «вотчині». Його ручні підлеглі, на кшталт прокурора Андрія Чебанова, продовжують виконувати комерційні замовлення, допомагаючи аферистам захоплювати землю комунальної власності. І це далеко не єдиний подібний приклад. Питання тільки в тому, чи в курсі нове керівництво прокуратури Одеської області, що відбувається? Будемо сподіватися, що наступний обласний прокурор не повторить шлях Максима Вихора, який повністю ігнорував подібні ситуації. 

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини