Одеський батальйон поліції особливого призначення виборов перемогу в турнірі з самбо серед підрозділів поліції регіону

19.02.2021 17:35

В змаганнях на першість ГУНП в одному з найпопулярніших видів єдиноборств брали участь більше п’ятдесяти правоохоронців у складі дванадцяти збірних команд.

Проходив поєдинок сьогодні, 19 лютого, на базі обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. Не всі його учасники були професійними самбістами, але кожен виступив гідно, адже у повсякденній роботі поліцейських обов’язково є місце для професійно-прикладної фізичної підготовки.

Боротьба була яскравою і до останньої хвилини напруженою, адже вирішувалося питання, хто представлятиме команду поліції Одещини на чемпіонатах Національної поліції України з самбо та рукопашного бою, які пройдуть у березні в Полтаві та Сумах.

За результатами запеклих поєдинків командно-призові місця розподілили між собою батальйон поліції особливого призначення, Подільське районне управління та Роздільнянський районний відділ поліції.

Начальник відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення ГУНП в Одеській області Максим Лимар подякував спортсменам за те, що знайшли час та долучилися до участі у змаганнях, попри завантаженість. Переможці й призери були заохочені подарунками, кубками, медалями, подяками та дипломами від керівництва ГУНП, спортивного клубу поліції «Патріот» та ФСТ «Динамо».

Нагадаємо: не так давно за сприяння керівництва місцевої поліції та влади у жителів Подільска з’явилася можливість займатися спортивним та самбо.

Відділ комунікації поліції Одеської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини