Одеський пасьянс: суддя Глуханчук та син екс-мера Боделана «розтасували» узбережжя

14.02.2019 12:06

Плутанина з адресами будинку відпочинку родини судді Глуханчука, житловими чи нежитловими приміщеннями та берегоукріплювальними спорудами, що перебувають на балансі інженерної інспекції – це лише верхівка айсбергу брехні, адже власне сам будинок побудовано із порушенням законодавства.

Так, за Водним кодексом України, на прибережних смугах забороняється будівництво будь-яких споруд, крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних. Зокрема, і дач та баз відпочинку: на відстані не менш як 100 метрів. За картою Гугл відстань від будинку відпочинку до берегової смуги становить 75 метрів.

А найцікавіше, що Глуханчуки тут лише одні з багатьох. На березі мається стоянка для яхт та катерів, яка розташована фактично у дворі будинку для відпочинку родини судді. Вхід сюди за перепустками. Хоча знову ж таки, згідно із законодавством України, прохід до водойм не може бути обмеженим.

«Це приватна територія», - заявив директор МП «Вланев», який намагався заборонити журналістам знімати море поблизу.

Цього «привітного» пана звати Веніамін Баликов. Він – директор елітного яхтклубу. Компанію місцеві також пов’язують з ім’ям Володимира Боделана, сином екс-мера Одеси, який наразі отримав російське громадянство і працює в окупованому Криму. Є у пана судді і зв'язки у виконкомі міської ради. Пам'ятаєте автівку, за кермом якої перебував пан суддя? Машина пану Глуханчуку не належить, її власник – одіозний депутат виконкому Одеської міськради Микола Шурда.

Щодо всіх скандалів довкола свого прізвища Глуханчук демонструє просто стоїчну поведінку. Ну а про інцидент з поліцією каже: за кермом нібито був не він.

Та хто чим керував насправді – питання десяте. Річ у тім, чи сумісна така поведінка з високою посадою голови суду, яку обіймає Олег Васильович Глуханчук? Власне, це і буде головним питанням кваліфікаційного оцінювання одіозного судді, яке відбудеться наприкінці лютого. У разі переатестації наш герой збереже посаду ще на довгі роки. Тож чи допоможуть йому і цього разу впливові друзі?

Стежте за перебігом подій:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини