Одеський медуніверситет продовжує лихоманити: заблоковано виплату зарплат і стипендій

18.09.2018 09:19

Керівництво МОЗу просто відмовляється виконувати рішення суду про заборону призначати або звільняти керівництво Одеського медуніверситету, чим фактично порушує закон. Поки в Києві йдуть суди, в Одесі проплачені провокатори продовжують дестабілізувати ситуацію в самому навчальному закладі.

У цьому знімальна група та активісти ГО «Стоп Корупції» пересвідчились особисто: коли 11 вересня збори колективу медуніверситету намагалися зірвати агресивно налаштовані провокатори. Деякі з них, до речі, вже попадали в об'єктиви наших камер під час захоплення університету в липні.

Колектив не розуміє: чому МОЗ всупереч рішенням суду продовжує блокувати роботу вишу. Та хто повинен за це відповідати?

«За два місяці рейдерського захоплення було завдано настільки сильної шкоди нашому університету, що довго нам ще доведеться виправляти ці помилки. Досі зупинені всі ремонтні роботи. Сьогодні не проходять ані комунальні платежі, ані зарплата, ані стипендія. Хто за це повинен відповідати? За це має відповідати Супрун. Бо дійти до такої крайній міри рейдерського захоплення як невиплата зарплат і стипендій – це цинізм», - обурюється колишній ректор, а нині голова Вченої ради Одеського національного медичного університету Валерій Запорожан.

Слідкуйте за подіями в Одесі разом зі «СтопКором»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини